Ankara Keçiren Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat
Eylül 4, 2019
Keçiören Nakliyat Firmaları
Ekim 24, 2019

Ankara Keçiren Evden Eve Nakliyat

Ankara da nakliyat sektörünün standartlarını yeniden belirledik. Yıllar içinde kurumsal kimliğimiz nakliyat sektörünün standartlarına göre değişse de bu değişime öncülük eden bir firma olarak yıllardır karşınızdayız. Öyle ki  yenilikçi bir çok nakliyat biçimini müşterimize yıllar içinde ilk olarak sunduk ve sunmaktayız. Bu yeniliklerden birkaç tanesini sizlere anlatmamız gerekirse; eşya depolama, eşya paketleme, askılı tekstil taşıma, asansörlü taşıma ve sigortalı taşıma sistemleridir.

Ankara da nakliyat sektörüne getirdiğimiz yeniliklerin bir kısmını saydık ve Ankara evden eve nakliyatta yani bireysel müşterilere gösterilen özende de bir numarayız. Çünkü diğer firmalar sadece kurumsal müşterilerini dinlerken ve ona göre şekillenirken biz ise her iki tarafında her istediği şekilde kurumsal yapımızı oturttuk. Bu yüzden hem uygun fiyata hem de modüler çözümlü olarak çalışabiliyoruz.

Ayrıca Ankara da Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı ve Şereflikoçhisar ilçelerinde faaliyet göstermekteyiz. Ankara’dan farklı bir ile ya da farklı bir ilden Ankara’ya  bir nakliyat işiniz varsa da şirketsel olarak yanınızdayız. Ayrıca Ankaralı kobilerimizin şehirler arası fuarlarında da yanındayız. Yani bir fuardan diğer fuara gideceklerinde ki bunu bir örnekle açıklasak iyi olur; İstanbul da sonra da İzmir de fuara katılacak bir Ankaralı kobimizin de bu süreçte yanındayız.

 

Bireysel müşterilere özel taşımacılık

Bireysel müşterilerimizle kurulsal iş ortaklarımızın istekleri arasında keskin farklı olduğunu yıllar içinde tecrübe ettik ve kurulsal kimliğimizi de ona göre düzenledik. Bireysel müşterilerimiz bizden ne ister? Hızlı, uygun fiyata ve güvenilir bir nakliyat. Aslında ideal nakliyatın tanımı da aynıdır ancak uygun fiyata olması biraz daha ağır basmaktadır. Bu yüzden sizlere sunduğumuz seçenekleri ve uygun fiyat politikamızı anlatacağız.

Bireysel müşterilere özel taşımacılık müşterilerimize sunduğumuz seçeneklerden bazıları şunlardır;

Eşya paketleme bireysel müşterilerimizin kullandığı en önemli seçeneklerimizden birisidir. Çoğu zaman maliyeti indirir ancak her zaman işleri hızlandırır ve iş gücüne gerek kalmaksızın sizin nakliyatın yapılmasını sağlamaktadır. Örneğin çalışan bir evlisiniz ve eşinizde çalışıyor. Ankara da evden eve nakliyat yaptıracaksınız. Sizin evinizi toplayacak, düzenleyecek, paketleyecek ve yeni evinize yerleştirecek enerjiniz olmayabilir. Sonuçta bunu yapacaksanız koskoca bir tatili heba etmeniz de gerekebilir. Keçiören Evden eve nakliyat bireysellerin iş gücüyle oldukça zahmetli bir iştir. Ancak yıllardır edindiğimiz tecrübe ve deneyim ile bu konuda uzmanlaşmış ekibimiz çok hızlı şekilde eşya paketlemeyi bitirip yeni evinizde eşyayı istediğiniz şekilde yerleştirip çıkabilir. Bu modern taşımacılık anlayışımızın müşterilerimize bir hediyesidir.

Ankara da evden eve nakliyatı bütün ilçelerde yapmaktayız. Bizimle çalışmak isterseniz, nakliyat için internet sitemizin iletişim bölümünden gerekli materyalleri kullanarak ulaşabilir, müşteri hizmetlimizden anında fiyat alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir