Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Keçiören nakliyat kuruluşunun üzerinden tam 15 yıl geçmesine karşın sektörde büyük bir gelişme göstererek lider markalar haline gelmeyi başarmıştır. Nakliyat sektörüne girdiğimiz günde kendimize verdiğimiz sözden yola çıkarak her zaman güvenli, kaliteli ve hızlı nakliyatın öncüsü olmayı başardık

Firmamız taşımacılık hizmetini profesyonel anlamda değerlendirerek bu şekilde ele almıştır. Bunun içinde faaliyetlerini sürdürürken her zaman teknolojinin en son ürünlerini kullanmaya gayret eder. Bünyemizde yer alan araçların tamamı son model olmakla birlikte bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Taşımacılık hizmetinde araçların konforu önemli bir konudur. Bunun içinde özellikle aracımızın kasası profesyonel taşıma için uygun hale getirilmiştir.

Firmamız Ankara’da ilk kez asansörlü nakliyat hizmetini kullanmaya başlayan firmalar arasında yer almıştır.

Yalnız asansörlü nakliyat değil aynı zamanda akıllı depo ve ofis depolama hizmetini de verebilmekteyiz. Firmamızın konum olarak Ankara’ya yakın olması sayesinde insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgelerde kaliteli ve sorunsuz bir hizmet akışı sağlamıştır.  Kurumsal yapımız hizmet talep etmeniz halinde doğrudan muhatabınızı bulabilmeniz açısından önemlidir. Bunun içinde müşteri destek numaralarımızdan bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Online müşteri hizmetlerimiz 7/24 şeklinde hizmet verdiği için istediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.

Nakliyat, depolama ve paketleme konusunda hizmet vererek daima geniş müşteri portföyüne ulaştık ve ulaşmaya da devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetinin ilk başlangıcının varacağınız hedefi belirlemek olduğunu düşünürseniz burada müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmekte önemlidir.

Keçiören nakliyat tüm ihtiyaçları karşılayıp kalıcı çözümlere imza atmak amacıyla kurulmuş bir nakliyat şirketidir. Firmamızın çalışma alanları ise aşağıdaki gibi belirtilmiştir buna göre vermiş olduğumuz hizmetlerimizi de şu şekilde sıralayabiliriz.

HİZMET ALANLARIMIZ

  • Evden Eve Nakliyat
  • Depolama Hizmetleri
  • Asansörlü Taşımacılık
  • Nakliyat Ambalajlama
  • Ofis Taşımacılığı
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Şehir içi Nakliye
  • Parça eşya taşıma

Günümüz koşullarında nakliyat en fazla talep edilen konular arasındaki yerini almıştır. Eviniz ya da ofisiniz için profesyonel çözümler sunarak eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlayarak hizmetimizi sürdürmeyi hedefleriz. Müşterilerimizin bizden istekleri ve önerileri bizim için çok önemlidir. Bunun için kaliteyi ön planda tutarak asla kurumsal yapımızın da bozulmasına müsaade etmeyiz.

KEÇİÖREN EVDEN EVE NAKLİYAT