Keçiören Eşya Depolama

  • KEÇİÖREN DEPOLAMA HİZMETLERİ

 

 

 

Keçiören Eşya Depolama denildiği zaman dikkat edilmesi gereken bir takım önemli hususlar vardır. Ancak işin depolama aşamasından önce eşyanın doğru bir şekilde paketlenmiş olması gerekir. Aksi takdirde eşyanız uzun süre depo içerisinde kalacaksa hava almasına neden olabilir. Bu da üzerinin tozlanmasına özellikle de elektronik eşyaların da zarara uğramasına neden olabilir. İşte firmamız bu noktada size profesyonel paketleme hizmeti vererek depolama hizmetinden tam anlamıyla fayda sağlamanıza neden olacaktır.

Depolama hizmeti alacaksanız önemli olan ilk konu eşyanın konulacağı deponun genel anlamdaki durumu ve konumudur. Sürekli olarak denetlenen ve de hijyen yönünden dikkat edilen bir depodaki eşyanın zarar görmesi mümkün değildir. Firmamız depolama konusunda size en üst düzeyde hizmet vermekle birlikte depomuzda da gerekli hijyenin en üst düzeyde olmasına dikkat eder.

Firmamız bünyesindeki depolar güvenilir olması açısından kapalı olarak hizmet vermektedir. Bunun içinde depolarımızda 24 saat boyunca bekçi bulunmaktadır. Güvenli depolama hizmetinde eşyalarınızın her türlü su, sel, deprem, ve hırsızlık durumlarına karşı sigortalanması sağlanır. Evinizde ya da ofisinizde koyacak yer bulmakta zorlandığınız eşyalarınızı depomuzda güvenli bir şekilde saklıyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimizin en doğru şekilde eşyalarının saklanarak korunmasını sağlayabilmektir. Evinizden alınan eşyalar listelenerek bir nüshası sizde bir nüshası da bizde kalır. Bu sayede teslim alma sürecinde de eksiksiz bir şekilde eşyanızın size verilmesi sağlanmış olacaktır.

 

Ankara Eşya Depolama Merkezi

Depolama hizmetimizde eşyalarınızı, havalı naylonlar, köpükler, ipler, koliler ve mukavva ile tam bir şekilde paketleme işlemi yapılır ve dışarıdan hiçbir şekilde zarar verilmesinin de önüne geçilmiş olur. Depolama hizmetinde eşyanın konulacağı alanın hijyen ve güvenli olmasını söyledik bunun içinde eşyalarınız sizin için özel ayrılmış bölümlerde saklanır.

Depomuza teslim aldığımız eşyalarınız en uygun şekilde yerleştirilerek üzerleri tekrar ambalaj malzemeleriyle örtülür. Gerekli olan numaralandırma işlemi yapıldıktan sonra eşyaların bulunduğu özel bölüm kilitlenerek mühürlenir. Bu bize olan güvenin tam olarak sağlanması açısından önemlidir. her şeyin şeffaf olması bizim için önemli bunun içinde sizin de dahil olduğunuz depolama işlemiyle hizmet başlatılmış olur.