Nakliyat Ambalajlama

NAKLİYAT AMBALAJLAMA

Nakliyat yapmaya karar verdiğiniz de ilk karşınıza çıkacak olan soru ambalajlama yapılmasını istiyor musunuz? Olacaktır. Çünkü profesyonel bir firma her zaman doğru amlajlama ve paketlemeye önem vermektedir. Bu anlamda firmamız da nakliyat ve ambalajlama konusunda her zaman en kaliteli malzemeleri kullanarak eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutar.  Taşımacılık hizmetinde eşyalar ne kadar doğru yöntemlerle ve malzemelerle paketlenirse nakliye esnasında da zarar verilmesinin önüne geçilmiş olacaktır. Bu işlem uzman eller tarafından yapıldığında kısa sürer ve bu kısa süre içerisinde de eşyalarınız olması gerektiği gibi paketlenir.

Paketleme işlemi sırasında kırılacak olan eşyalara ayrı bir önem verilir bunun içinde belli bir noktada toplanan kırılacak eşyalarınız paketleme sırasında havalı naylonlar, köpükler ve Kraft kağıtlar yardımıyla sarılır koliler içerisine düzgün bir yerleştirme yapılarak tüm eşyaların aynı titizlikle tamamlanması beklenir. Eşyanın paketleme işleminin bitmesinin ardından eğer ki asansörlü bir nakliyat tercih edilmişse asansöre yüklenerek aracımızın içerisine kadar indirilmesi sağlanır. Firmamız bünyesinde hizmet veren her aracımız bakımlı ve iç eşya taşıma için özel olarak dizayn edilmiştir.

Nakliyat öncesinde paketleme işlemleri uzman personellerimiz tarafından özenli bir şekilde gerçekleştirilir. Paketlemesi yapılacak olan her malzeme kendi arasında cinsine göre ayrılmış olduğundan taşıma işlemi ona göre yapılır. Bu eşyanın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için önemli bir ayrıntıdır. Ambalajlama işlemi sırasında özel askılı dolaplar kullanılır ve beyaz eşyalarınız da karton kutular içerisine konulur. Eğer ki taşınma işlemi ofis için gerçekleştirilecekse özel evraklarınız ve dosyalarınız mukavva türü kartonlarla paketlenir.

Eşya ambalajlama sistemlerinde her paketlemenin ayrı bir türü vardır. Bizler de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini saplamak açısından buna özen gösteririz. Bizim için paketleme konusunda en kaliteli hizmeti sunabilmek müşteri memnuniyetini de tam olarak oluşturabilmektir. Bizler işimizi doğru yaptığımız sürece sizin bize referans olacağınızı çok iyi biliyoruz bunun içinde en doğru yöntemler en hızlı şekilde gerçekleştirilerek ister eviniz ister ofisiniz en kısa zaman içerisinde gitmesini istediğiniz yere nakledilir.