Keçiören Sigortalı Nakliyat

KEÇİÖREN SİGORTALI NAKLİYAT

Keçiören sigortalı nakliyat

Keçiören sigortalı nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat olarak birler evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, ambalajlama ve paketleme noktasında 15 yıllık bir deneyime sahibiz. Yalnızca eşyalarınızı en iyi koşullarda paketleyip taşımıyor aynı zamanda kullandığımız malzemelerde de en iyisi olmasını hedefliyoruz. Mobilyalarınız, elektrikli cihazlarınız ve bunların sökülüp montajlanması da yine bizim personellerimiz tarafından yapılarak size kaliteli bir hizmet sunma hedefimizi her geçen gün çıkartmaktayız. Firmamız taşımacılık süresince size henüz taşıma öncesinde garanti verir üstelik bu garanti yalnızca sözle olmaz sigortalı nakliyat hizmetinin gereği olan sözleşmeyle de resmiyet kazandırılır.

Eşyalarınızın evinizden alınma, yolculuk ve yeni yerine ulaştırılması sırasında azami dikkat gösterilerek hiçbir şekilde zarar görmemesi için gerekli olan her türlü önlemler alınır. Ancak taşımacılığın aynı zamanda da riskleri barındırdığını bilmek gerekir bunun içinde her zaman bir riske açık olan sektörde eşyalarınızı garanti altına almakta bizim görevimizdir.

Henüz evinizden alınmadan ve ekspertiz hizmeti sırasında imzalanacak olan garanti sözleşmesi sayesinde eşyalarınız bizim güvencemiz altına girecektir. Firmamızı diğer firmalarda ayırt eden en büyük özelliği de buradadır. Yani eşyalarınızı siz söylemeden garanti altına alıyoruz.

Bu hizmet sunulmadan önce bizimle iletişime geçmeniz ve bizim ekspertiz ekiplerimizi inceleme için dairenize göndermemizle başlar. Bu sürecin kafanızı karıştırmaması ve açık bir şekilde anlayabilmeniz içinde yapılan sözleşmenin bir nüshası bizde bir nüshası da sizde kalır.

Son dönemde internet üzerinden sıklıkla yapılan nakliyat hizmetlerinde kurumsal bir firmayı tercih etmek dikkat gerektiren bir konudur. Firmanın kurumsallığı size sunacağı hizmetin yanı sıra aynı zamanda bunu resmiyete dökmesinden de tanınmaktadır. Firmamız sektördeki 15 yıllık deneyimiyle birlikte size hizmet verirken kafanızda oluşabilecek her türlü soru işaretini de taşıma işlemi başlamadan önce yanıtlamak ister. Bunun içinde bizimle 7/24 müşteri destek hattımızdan iletişime geçilebilir.

Firmamız sigortalı nakliyat konusunda her türlü deneyime sahip ve gerekli olan tüm çalışmaları da eksiksiz yerine getirmektedir. Eşyalarınızın güvenliğinin emin ellerde olduğunu bilmek istiyorsanız sigortalı nakliyat hizmetimizden faydalanmalısınız.

Eşyalarımız bizim uzun yıllar boyunca biriktirdiklerimizle aldıklarımızdır. Bunun içinde maddi ve manevi anlamda büyük bir değere sahiptir. Bu değeri güvence altına almakta sizin elinizdedir.